مشاهده فهرست افزونه های جدید وردپرس

سایت وردپرس دارای یک بخش با عنوان مخزن وردپرس است. این مخزن شامل تمامی افزونه ها رسمی وردپرس به همراه تمامی مشخصات و مستندات آنها است. برای هر کاری هم که خواسته باشید افزونه وجود دارد که با نصب و فعال کردن آن، زمان انجام تنظیماتش فرا می‌رسد و پس از آن امکاناتش را برای تان عرضه می دارد. روزانه به مخزن وردپرس شاید دهها افزونه افزوده می‌شود که با عنوان افزونه های جدید وردپرس شناخته می شوند. افزونه هایی که با به طور کامل شامل امکانات جدیدی هستند. یا اینکه با روش تازه ای اقدام به رفع نیاز وبمسترها می نمایند. در هر صورت بررسی آنها ضرر ندارد. از طرف دیگر شاید کنجکاوی شما هم ایجاب کند که از این افزونه های تازه مطلع شوید و فهرستی از آنها را داشته باشید. یا اصلاً باید بدانید که بیشتر افزونه های جدید راجع به چه موضوعاتی هستند.

مشاهده فهرست افزونه های جدید وردپرس

مشاهده فهرست افزونه های جدید وردپرس

در مخزن وردپرس براساس معیارهای مختلفی دسته بندی افزونه ها صورت می پذیرد. این کار برای پیدا کردن افزونه یا افزونه هایی که مد نظر کاربران وردپرس است بسیار حیاتی است. چون به غیر از آن، از بین هزاران هزار افزونه پیدا کردن افزونۀ دلخواه کار ساده ای نخواهد بود. یکی از این شاخص ها همان جدید یا قدیمی بودن انتشار اولیه افزونه است. این جدای از زمان به روز رسانی افزونه است که براساس آن هم یک دسته بندی خاصی وجود دارد؛ یعنی افزونه هایی که به تازگی به روز شدند، در صدر این فهرست جای می گیرند.

یک آموزش جذاب دیگه!  تعداد کل افزونه های وردپرس چند تاست؟

اما نوع دسته بندی که ما در اینجا در نظر داریم تا به شما معرفی کنیم، براساس تاریخ اولین انتشار در مخزن وردپرس است. پس طبیعتاً نباید تعداد کاربران و کسانی که از آنها اسفتاده می کنند چندان زیاد باشد.

برای دیدن افزونه های جدید وردپرس کافی است به صفحه wordpress.org/plugins/browse/new/ رفته و بالاترین افزونه ها، جدیدترین ها هستند. ایده های جدید و فناوری های جدید تنها مشخصه هایی هستند که باعث ایجاد افزونه های جدید و همچنین به روز شدن این فهرست می شوند. به طوری که در روز به طور متوالی این فهرست به روز شده و به تعداد آن افزوده می شود. خیلی از توسعه دهندگان هم از یک افزونه نسخۀ بهینه تری را می نویسند و آنها در این مخزن به اشتراک می گذارند.

در آموزش های بعدی سایت WPTutorial.ir راجع به توسعه افزونه و انگیزه نویسندگان افزونه ها هم بیشتر بحث خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.