ماژول کش لایت اسپید Litespeed Cache یا LSCache

لایت اسپید به عنوان یک وب سرور تجاری و پر سرعت، جزء محبوب ترین وب سرورهای جهان محسوب می شود. این وب سرور دارای ماژول های متعددی هم هست که یکی از آنها ماژول کش با عنوان LSCache نام دارد. ماژول LSCache بر روی لایسنس های لایت اسپید ۲-CPU به بالا به رایگان عرضه می شود و دیگر لایسنس ها هم با پرداخت هزینه می توانند از ماژول کش LSCache استفاده کنند.

ماژول کش لایت اسپید Litespeed Cache یا LSCache

ماژول کش لایت اسپید Litespeed Cache یا LSCache

ویژگی های LSCache بسیار شبیه به Apache mod-cache است و پیاده سازی آن به طرز بهینه ای انجام شده است. به طوری که بیشتر شبیه به Varnish کار می کند. پس یک کش خروجی روی محتوای داینامیک است که می توان نتیجه گرفت تنها روی صفحات PHP کار نمی کند.

پس از اینکه لایت اسپید را روی سرور خود نصب کردید، باید ماژول LSCache را هم روی آن نصب کنید. در اینجا توسعه دهندگان لایت اسپید، افزونه های سیستم های مدیریت محتوای پرکاربردی مثل وردپرس، جوملا و پرستا شاپ را هم نوشته اند که برای کنترل هر چه بیشتر کش سایت خیلی کاربردی هستند. پس مثلاً اگر از وردپرس برای مدیریت سایت خود استفاده می کنید، باید افزونه LiteSpeed Cache وردپرس را هم روی وردپرس خود نصب کنید تا بتوانید از امکانات LSCache بهتر استفاده کنید و تنظیمات سفارشی خاص سایت خود را انجام دهید. مثلاً اینکه می توان تعیین کرد محتوای کش شده برای چه مدت زمانی باقی بمانند و چه صفحاتی کش شوند.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزایش سرعت سایت با افزونه

تهیه لایسنس لایت اسپید به همراه LSCache

اگر قصد تهیه لایسنس فول لایت اسپید را دارید، به طوری که از امکانات ماژول کش لایت اسپید هم استفاده کنید، ما لایسنس های ارزان و با کیفیت را به شما پیشنهاد می کنیم. برای سفارش لایسنس لایت اسپید کافی است به سایت وبنولوگ مراجعه کنید و از سرویس های لایسنس های اشتراکی آن استفاده کنید. علاوه بر فعال بودن تمامی امکانات لایسنس، شما حداقل هزینه را برای خرید لایسنس پرداخت می کنید. با قیمت های باورنکردنی که در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.