چگونه برای وردپرس پاپ آپ بسازیم

پاپ آپ به پنجره ای گفته می شود که روی دیگر اجزاء صفحه برای بازدید کننده سایت باز می شود. حالا این پاپ آپ می تواند به واسطه تکنیک های مختلفی ایجاد گردد. مثلاً می توان با جاوا اسکریپت کاری کرد که کلاً یک پنجره جدید باز شود یا اینکه درون همان پنجره، یک باکس کوچک یا متوسط با تصویر و متن مورد نظر ما نمایش داده شود. روش باز شدن یک پنجره کامل به صورت پاپ آپ، بعد از اینکه کاربر صفحه را باز کرد و یا روی صفحه کلیک کرد، یک روش قدیمی است و کاربران سایت را اذیت می کند. در حالی که پاپ آپ های جعبه ای که به پاپ باکس هم شناخته می شوند، روشی جدیدتر و بهتر برای استفاده از پاپ آپ در سایت است. حالا می خواهیم بررسی کنیم که چگونه برای وردپرس پاپ آپ بسازیم و روی سایت پیاده سازی نماییم.

چگونه برای وردپرس پاپ آپ بسازیم

چگونه برای وردپرس پاپ آپ بسازیم

اگر اهل کد زدن و برنامه نویسی باشید، می دانید که برای اجرا کردن پاپ آپ روی سایت باید چه کار کنید. اما بیشتر افرادی که قصد استفاده از پاپ آپ را دارند، برنامه نویس نیستند. به همین دلیل می توان از روش های دیگر و ساده تری برای افزودن پاپ آپ به سایت استفاده کرد که بهترین آنها نصب افزونه پاپ آپ روی وردپرس است.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه پاپ آپ در وردپرس Hustle WordPress PopUp

در بین افزونه های رایگان وردپرس، چند تا مورد هست که از نظر امکانات بسیار خوب ارزیابی شدند. ما هم در سایت مان آنها را بررسی و آموزش شان را منتشر کردیم. از جملۀ آنها می توان به افزونه های زیر اشاره کرد:

هر سه از بهترین ها هستند. هر چند که افزونه آخری، افزونه پاپ آپ نیست. اما نوار اطلاع رسانی که به صورت افقی یا عمودی در گوشه های صفحات سایت ظاهر می شوند را می توانید با این افزونه پیاده سازی نمایید.

روال کاری همه این افزونه ها هم تقریباً شبیه به همدیگر است. بعد از فعال سازی هر کدام، یک گروه صفحه به پیشخوان شما افزوده خواهد شد که می بایستی از طریق آن پاپ آپ های خود را اضافه نمایید. طریق افزودن پاپ آپ هم تقریباً مثل افزودن نوشته است. با این تفاوت که یک سری تنظیمات و گزینه های تنظیمی مختلفی وجود دارد که باید آنها را تنظیم نمایید. مثلاً اینکه مشخصات ظاهری و نحوۀ پدیدار شدن آن چطور باشد و کلاً چه اجزایی داخل آن پاپ آپ وجود داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.