آدرس قدیمی گوگل وبمستر

برای ورود به گوگل وبمستر که نسخهٔ قدیمی میز فرمان گوگل برای وبمسترها است، به نشانی https://www.google.com/webmasters/tools بروید. یا روی لینک زیر کلیک کنید. به این نکته هم دقت داشته باشید که در آینده‌ای نزدیک حتی ممکن است که این لینک هم برای ورود به آدرس قدیمی گوگل وبمستر کار نکند! چون گوگل تمامی امکاناتش را به Search Console انتقال داده است.

آدرس قدیمی گوگل وبمستر

از زمانی که شرکت گوگل تصمیم گرفت تا Webmaster Tools را به Search Console تغییر دهد و تمامی امکاناتش را هم بهبود دهد، کم کم تمامی بخش‌های گوگل وبمستر از دسترس خارج شدند و با یک لینک به Search Console کاربران را تشویق کرد تا از نسخهٔ جدید استفاده کنند.

همچنان این فرآیند انتقال در حال رخ دادن است. اما حتی با جستجوی عبارت Google Webmaster Tools دیگر خبری از نشانی قدیمی آن نیست و شما به Search Console هدایت خواهید شد! اما اگر ظاهراً قابلیتی در نسخهٔ قدیمی وبمستر تولز وجود دارد که شما خواسته باشید از آن استفاده کنید، باید از لینکی که در بالای همین مقاله به آن اشاره شد، استفاده کنید.

دقت داشته باشید ممکن است در آینده حتی همین لینک هم از کار افتاده یا شما را به Search Console هدایت کند. که نشان دهندهٔ از کار افتادم کامل Google Webmaster Tools است. در این حالت شما باید تمامی نیازهای خودتان را از طریق Search Console برطرف کنید و کار کردن با آن را بیاموزید.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه Site Kit by Google چیست ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.