ایده یابی برای راه اندازی سایت با بررسی افزونه های وردپرس

زمانی که قصد نوشتن پستی درون سایت را دارم، شاید نیاز باشد تا چندین بار به مخزن وردپرس و سایت اصلی افزونه های وردپرس سر بزنم. در این میان با دیدن افزونه های رنگارنگ و مختلف، ایده های زیادی به ذهنم خطور می کند که شاید خیلی از آنها را دیگران حتی امتحان هم نکرده اند. بر همین اساس یکی از چیزهایی که می توان با آن ایده گرفت و شروع به عملی کردن ایدۀ خود کرد، بررسی افزونه های وردپرس، آن هم از طریق مخزن افزونه های وردپرس است.

ایده یابی برای راه اندازی سایت با بررسی افزونه های وردپرس

ایده یابی برای راه اندازی سایت با بررسی افزونه های وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا، یا به عبارتی ساده تر سامانه سایت ساز اینترنتی است که به رایگان همگان قادرند از آن استفاده نمایند. برای توسعه امکانات وردپرس می توان از افزونه های آن استفاده نمود. افزونه هایی که هر کدام برای کاری توسعه داده شدند و امکانات وردپرس را به طرز اعجاب آوری افزایش می دهند.

خیلی از افزونه های وردپرس تنها برای بهبود امکانات اولیه وردپرس ساخته شدند. اما برخی دیگر با هدف کسب درآمد و تسهیل راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی ساخته شدند. مثلاً افزونه های زیادی برای ساخت فروشگاه اینترنتی به روش های مختلف وجود دارد که تنها با یک کلیک روی سایت نصب شده و سایت را تبدیل به فروشگاه می کنند. از آنجایی که روش ها و شیوه های مختلفی برای فروش ابداع شدند، این افزونه ها هر کدام روش خاصی را در پیش گرفته اند و تقریباً می توان گفت نیاز همه را برطرف می کنند.

یک آموزش جذاب دیگه!  دریافت نمایندگی سی پنل

شما هم اگر ذهن خلاق و ایده یابی داشته باشید، حتماً با بررسی افزونه های وردپرس از طریق سایت wordpress.org می توانید به ایده های خوبی برای راه اندازی یک سایت یا حتی کسب و کار حرفه ای برسید. ایده هایی که علاوه بر تلاش و کوشش باید صبر هم داشته باشید تا به نتیجه دلخواه برسید.

مثلاً جالب است بدانید، سایت هایی که اقدام به فروش مقاله و تحقیق می کنند، با استفاده از یک وردپرس و افزونه EDD به راحتی سایت فروش خود را راه اندازی کرده و قادرند پس از دریافت مبلغ از مشتری فایل تحلیل را برای وی ارسال نمایند.

دیگر سایت های فروشگاهی که بر پایه سیستم وردپرس راه اندازی شدند هم همین گونه هستند. ایده هایی که با یک جرقه شروع شدند و الان تبدیل به سایت های درآمدزا شدند. البته شاید در ابتدای کار درآمد زیادی نداشته باشند. اما بعد از مدتی کار کردن روی آن به سطح خوبی از موفقیت مالی رسیده اند.

اگر شما هم به دنبال یک همچنین ایده های هستید، به مخزن وردپرس سر بزنید. از طرف دیگر حتماً از آموزش ها و فیلم های آموزشی ما هم استفاده کنید که در جای دیگری پیدا نخواهید کرد. چرا که تمامی مطالب سایت ما تالیفی هستند و در کنار دیگر منابع اصلی، می تواند به شما کمک زیاد بکند.

یک آموزش جذاب دیگه!  ایده خوب برای راه اندازی سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.