آموزش افزونه Fix Another Update In Progress

آیا می دانید کار افزونه Fix Another Update In Progress چیست؟ آیا می خواهید بدانید که این افزونه چطور کار می کند؟ در این صفحه از سایت WPTutorial.ir به این سوالات به صورت کامل پاسخ داده خواهد شد. یکی از امکانات خوبِ وردپرس این است که به ما امکان به روز کردن خودش را تنها با یک کلیک می‌دهد. البته افزونه ها و قالب هایی که از مخزن وردپرس دانلود می‌شوند هم یک چنین ویژگی‌ای دارند. در مواقعی که می‌خواهیم خودِ وردپرس را از قسمت «بروزرسانی‌ها» به آخرین نسخه به‌روز کنیم، ممکن است با خطایی روبرو شویم که نام این خطا «خطای بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است» می‌باشد.

آموزش افزونه Fix Another Update In Progress

آموزش افزونه Fix Another Update In Progress

افزونه Fix Another Update In Progress کارش این است که این خطا را برطرف کند. زمانی که این خطا رخ می‌دهد، ما قادر به بروز کردن وردپرس نیستیم و هر زمان که روی دکمه بروزرسانی کلیک می‌کنیم، خطا می‌دهد که یک بروزرسانیِ دیگر در حال انجام است و شما قادر به انجام چنین کاری نیستید.

مساله از اینجا شروع می گردد که وردپرس زمانی که شروع به بروز کردن خودش می‌کند، در اولین قدم یک قفل امنیتی در پایگاه داده اش ایجاد می کند که دیگر قسمت های سایت را مطلعه می‌کند که وردپرس در حال به روز شدن است. که برخی از کارهای حساس انجام نپذیرد!

یک آموزش جذاب دیگه!  چرا باید نمایش خطاهای وردپرس را فعال کنیم؟

در مواقعی که سرور با کاهش منابع روبرو است و یا تدابیر شدید امنیتی اتخاذ شده است، اگر در حین به روز شدن وردپرس عملیات شکست بخورد، ادامهٔ جریان بروزرسانی وردپرس قطع شده و همچنان قفل امنیتی بروزرسانی وردپرس وجود خواهد داشت. پس خطای بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است برگردانده خواهد شد.

خطای بروزرسانی دیگری در حال پیش‌روی است در وردپرس

توسعه دهندگان برای اینکه این مشکل را حل کنند، افزونه ای را ساخته اند که این کلید امنیتی را که در اصل یک رکورد در جدول wp_options دیتابیس وردپرس است را حذف کند.

آموزش کار با Fix Another Update In Progress

هر چند که زمانی که وردپرس تان با این مشکل مواجه شد، بعد از گذشت ۱۵ دقیقه به صورت خودکار رفع خواهد شد. اما شاید خواسته باشید با نصب این افزونه زودتر از این ۱۵ دقیقه مشکل را حل نمایید.

پس از نصب و فعال سازی Fix Another Update In Progress کافی است به صفحهٔ تنظیمات > Fix Another Update In Progress شده. سپس روی دکمه Fix WordPress Update Lock کلیک نمایید.

صفحه کاری افزونه Fix Another Update In Progress

پس از چند ثانیه مشکل حل خواهد شد و پیام زیر نمایش داده می شوند.

نتیجه موفق کار افزونه Fix Another Update In Progress

حالا مجدد قادرید روی دکمهٔ بروزرسانی وردپرس کلیک کنید. دقت داشته باشید که هاستی که خریداری می کنید از نظر منابع کاملاً مطابق با نیاز شما و سایت تان و بازدیدکنندگان آن باشد تا با چنین مشکلاتی روبرو نشوید.

یک آموزش جذاب دیگه!  با عرض پوزش، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.