چرا افزونه وردپرس را پیدا نمی کنم

زمانی که قصد نصب کردن یک افزونه تازه از طریق پیشخوان سایت تان را داشته باشید، باید به صفحه افزونه ها > افزودن رفته و از آنجا نام افزونه را در جعبه جستجو وارد کنید تا وردپرس آن را برای شما از داخل مخزن وردپرس یافته و نتیجه را به شما نشان دهد. حال نوبت شماست که با کلیک روی دکمه نصب آن را نصب کرده و سپس آن را فعال نمایید. اما در مواقعی ممکن است افزونۀ مورد نظرتان را پیدا نکنید و نتوانید آن را نصب کنید. در حالی که با جستجوی نام آن افزونه در گوگل، قادرید صفحه آن افزونه را در سایت وردپرس بیابید.

چرا افزونه وردپرس را پیدا نمی کنم

چرا افزونه وردپرس را پیدا نمی کنم؟

علت این عدم یافتن افزونه در صفحه نصب افزونه تازه در پیشخوان وردپرس، بیشتر مواقع تنها یک چیز است؛ افزونه آن قدر قدیمی است و از آخرین به روز رسانی آن مدت زمان زیادی گذشته است که وردپرس در صفحه نصب افزونه ها، دیگر آن را به کاربران پیشنهاد و حتی نمایش نمی دهد. البته که با جستجو کردن در بین صفحات مختلف نتیجه، حتماً قادرید آن را پیدا کنید. اما شاید ارزش گذاشتن زمان برای این کار وجود نداشته باشد. چرا که خیلی از اوقات شما باید جستجو را از بین چند صد افزونه انجام دهید. حتی امکانش هم وجود دارد که از آخر متوجه شوید که وردپرس اصلاً آن را به دلیل قدیمی بودن، فهرست نکرده است!

یک آموزش جذاب دیگه!  نصب دستی افزونه وردپرس

در این حالت بهترین کار برای نصب آن افزونۀ قدیمی این است که نام افزونه را از طریق گوگل جستجو کنید. وارد صفحه آن افزونه در سایت وردپرس شده و آن را دانلود کنید و از طریق صفحه بارگذاری افزونه برای نصب افزونه تازه اقدام به بارگذاری آن و نصب روی وردپرس خود کنید. این ساده ترین و بهترین راه برای نصب افزونه هایی است، که به دلیل قدیمی بودن وردپرس از پیشنهاد آنها به شما برای نصب روی وردپرس خودداری می کند. پس به سادگی قادر به یافتن آن از طریق پیشخوان وردپرس خود نیستید.

۱۳۹۷/۰۸/۱۳

کار با وردپرس
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.