افزونه های ایرادیابی وردپرس

هر نرم افزاری یا سخت افزاری ممکن است یک روزی به مشکل برخورد کند. بنابراین طبیعی است که برای وردپرس شما هم گاهی از اوقات مشکلاتی پیش آید که قطعاً باید روش‌های ساده‌ای برای یافتن این ایرادها وجود داشته باشند. یکی از این روش‌ها استفااده از افزونه‌هایی است که برای همین کار طراحی شدند. افزونه‌هایی که به افزونه های ایرادیابی وردپرس معروفند و با نصب یکی از آنها به راحتی اطلاعات زیادی راجع به وردپرس و محیط آن می‌توانید کسب نمایید. در ادامه معرفی کاملی از این افزونه‌ها خدمت شما خواهیم داشت.

افزونه های ایرادیابی وردپرس

در ادامه افزونه‌هایی را خواهید دید که ممکن است هر کدام نقاط مشترک زیادی داشته باشند. البته ممکن است هر کدام از آنها روی امکان خاصی تمرکز کند. که بسته به نیاز شما و محیطی کاری، می‌توانید از یکی یا چند تا از افزونه‌های فهرست شده در زیر استفاده نمایید.

  • Debug Bar : مورد Debug را به منوی مدیریت بالای صفحات وردپرس اضافه می‌نماید. که اطلاعات مربوط به کوئری‌ها، کش و دیگر داده‌های ایرادیابی را نمایش می‌دهد.
  • Debug Bar Console : این افزونه نیاز به Debug Bar دارد و حتماً باید این افزونه نصب شود. سپس با فعال کردن این یکی، PHP/MySQL console به نوار ایرادیابی اضافه می‌شود.
  • Log Deprecated Notices : اگر در افزونه‌ها یا قالب سایت شما از اسناد، توابع یا از نشاوندهای توابع منسوخ شده استفاده شده باشد، گزارش می‌دهد. همچنین اگر جایگزینی برای آنها وجود داشته باشد، خواهد گفت.
  • Total Security : این افزونه سایت را برای ضعف‌های امنیتی که هکر‌ها می‌توانند از آنها سوء استفاده کنند، بررسی می‌کند و به شما گوشزد می‌کند که چطور می‌توانید آنها را از میان بردارید.
  • Query Monitor : از کامل‌ترین افزونه‌های ایرادیابی وردپرس محسوب می‌شود. تمامی اطلاعات به صورت گروه‌بندی شده درون سربرگ‌های مختلف در پنجرهٔ افزونه قرار می‌گیرند.
یک آموزش جذاب دیگه!  از کار افتادن دکمه پاسخ به دیدگاه های وردپرس

ممکن است برای برخی یا تمامی افزونه‌های رفع ایراد بالا، مطالب و محتوای آموزشی در سایت تولید و منتشر کرده باشیم. مثلاً آموزش کامل Query Monitor را می‌توانید در سایت بیابید. منابع آموزش کامل را برای شما دوستان آماده کردیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.