ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

از دیوار آتش شبکه تحویل محتوا CDN استفاده نمایید

شبکه تحویل محتوا یا همان CDN به سرویس هایی گفته می شود که محتوای ایستای سایت ما را روی سرورهای مختلفی میزبانی می کنند و وقتی بازدید کننده ای وارد یکی از صفحات سایت ما می شود و درخواست آن محتوا را می کند، سرویس محتوا را از نزدیک ترین سرور به بازدید کننده تحویل می دهد. این کار اصلی شبکه تحویل محتوا است. در کنار این چنین قابلیتی هم معمولاً CDN ها فایروالی هم دارند که قادر است امنیت سایت را بیشتر از قبل بالا ببرد.

از دیوار آتش شبکه تحویل محتوا CDN استفاده نمایید

از دیوار آتش شبکه تحویل محتوا CDN استفاده نمایید

پس اگر شما هم از یک CDN روی سایت خود استفاده می کنید، اگر قابلیت فایروال هم وجود دارد، آن را فعال کنید. این کار معمولاً جلوی حملات رد سرویس یا همان DDOS را می گیرد. از طرف دیگر باعث افزایش سرعت بارگذاری سایت شما هم می شود که این خود در بالا رفتن رتبۀ سایت شما در موتورهای جستجو و افزایش میزان رضایت مخاطبان سایت بسیار تاثیر گذار است.

یک آموزش جذاب دیگه!  یک دیوار آتش برای وردپرس نصب کنید
۱۳۹۷/۰۳/۱۲

امنیت وردپرس
بدون دیدگاه
،

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

هنوز دنبال هاست خوب می‌گردید؟!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : off10wt

خرید هاست و دامین ارزان