آموزش ثبت دامنه co.ir

برخی از دامنه‌های ملی هستند که خاص‌اند. یعنی هر شخصی قادر به ثبت آنها نیست و نیاز به مدارک خاصی می‌باشد. به این دامنه‌ها، دامنه‌های سطح دوم ملی می‌گویند. یک نمونه از این دامنه‌ها co.ir است که مخصوص شرکت‌های حقوقی است. حالا اگر شما هم نیاز به ثبت یک چنین دامنه‌ای دارید، بد نیست با ادامهٔ این مطلب همراه باشید تا بیاموزید.

آموزش ثبت دامنه co.ir
آموزش ثبت دامنه co.ir

برای ثبت دامنه‌های ملی، ابتدا باید درون سایت nic.ir ثبت نام کنید. برای ثبت دامنه co.ir هم همین کار را باید انجام دهید. البته با این تفاوت که در حین ثبت نام در سایت، حتماً نوع حساب کاربری را حقوقی (شرکتی) انتخاب نمایید. سپس در ادامه از شما مشخصات شرکت حقوقی‌تان را می‌خواهد که باید آنها را به سامانه بدهید. در انتها بعد از ساخته شدن حساب کاربری، می‌توانید دامنه co.ir ثبت نمایید.

البته پیشنهاد می‌شود که از خود سایت nic.ir دامنه را ثبت نفرمایید که هزینهٔ آن دو چندان خواهد شد! ثبت دامنه را، بعد از ساخت حساب کاربری یا همان ایرنیک، از طریق یکی از نماینده‌های نیک انجام دهید که هزینه‌تان به شدت کاهش می‌یابد. مثلاً قادرید ثبت دامنه co.ir را از طریق وبنولوگ به نشانی Webnolog.net انجام دهید.

یک آموزش جذاب دیگه!  روش های اطلاع از سن دامنه یک سایت
۱۳۹۸/۱۲/۲۷

کار با وردپرس
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.