ویدیوی آموزش تغییر پوسته وردپرس از طریق پایگاه داده

مواقعی که قادر به تغییر پوسته سایت به روش ورود به پیشخوان وردپرس نیستیم، می‌بایستی از روش‌های جایگزین و مستقیم‌تر برای این کار استفاده کنیم. یکی از این روش‌ها ورود مستقیم به دیتابیس وردپرس و تغییر رکوردهای مربوط به تنظیمات قالب سایت است. ما می‌دانیم که اطلاعات سایت که به می‌توانند به صورت متنی ذخیره شوند، درون پایگاه داده وردپرس هستند. پس باید با ورود به آن اقدام به تغییر مقدار دو تا از رکوردهایی که در جدول تنظیمات وردپرس هستند بکنیم.

حالا برای شما ویدیویی را آماده کردیم که در آن شما می‌توانید بیاموزید چطور با ورود به دیتابیس وردپرس اقدام به تغییر پوسته وردپرس خود کنید. البته به یک روش دیگر هم برای انجام این کار اشاره کردیم، که آن هم تغییر نام پوشهٔ پوستهٔ سایت است. به هر حال این یک فیلم آموزشی کامل راجع به تغییر قالب وردپرس از دیتابیس است.

بهتر است خودتان همین الان با اجرای این فیلم، آن را ببینید و مراحل کار را بیاموزید.

اگر آموزش تغییر قالب وردپرس از دیتابیس ما را مطالعه نکردید، پیشنهاد می‌کنم آن را هم ببینید.

یک آموزش جذاب دیگه!  چگونه قالب وردپرس را نصب کنیم ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.