بهترین افزونه سئو وردپرس

با هم بهترین افزونه سئو وردپرس را بررسی می کنیم که ببینیم بهترین افزونه در زمینهٔ سئو چیست. سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و طبیعی است که بخشی از این بهینه‌سازی‌ها مربوط به محتوای سایت باشد. محتوایی که از طریق صفحهٔ افزودن نوشتهٔ تازه در پیشخوان وردپرس به سایت افزوده می‌گردد. پس یک بخش بسیار مهم راجع به سئوی سایت به هنگام انتشار مطلب بر می‌گردد. این را تا اینجا داشته باشید.

بهترین افزونه سئو وردپرس

از طرف دیگر قالبی که روی سایت نصب می کنیم هم می تواند سئو باشد یا نباشد. از این منظر که کدهایی که برای آن قالب نوشته می‌شود، اجزاء صفحه را چطور کنار یکدیگر قرار دهد. یا قالب چطور کدهای مخفی را درون صفحات جاگذاری می‌کند که برای موتورهای جستجو جذاب باشد. مثل کد عنوان یا توضیحات هر صفحه که می‌بایستی اختصاصی برای هر صفحه نوشته شوند.

ورود افزونه سئو به عرصه

حالا که تا حد زیادی فهمیدیم که سئو بیشتر در کجاها باید دخیل باشد، می‌رسیم به افزونهٔ سئو! بهترین افزونهٔ سئو افزونه‌ای است که در هر دو قسمتی که در بالا توضیحاتی پیرامون آن داده شد دست برده و بهینه سازی‌هایی را اعمال کند. البته علاوه بر آن، حتماً اگر امکانات بیشتری هم داشته باشد، مورد استقبال و انتخاب ما هم خواهد بود.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش جامع ویدیویی Yoast SEO به زبان فارسی و رایگان

در زمینهٔ اصلاح کدهای سایت، افزونهٔ سئو نقش پر رنگی باید داشته باشد. حتی اگر هشدارهایی را هم بدهد که مثلاُ در فلان جا خطایی یافت شد، تا مدیر سایت به سرعت آن را برطرف کند که خیلی هم خوب‌تر خواهد بود! در تنظیمات یک افزونهٔ سئوی خوب، می‌توان برای تک تک برچسب‌های مفید از نقطه نظر سئو تغییراتی را انجام داد.

از طرف دیگر زمان انتشار یک محتوا را هم در نظر بگیرید. که در حال نوشتن متن و گذاشتن دیگر اجزاء نوشتهٔ خود در ویرایشگر هستید. اگر افزونهٔ سئو بتواند به شما پیشنهادهای خوبی برای هر چه بیشتر دیده شدن در موتورهای جستجو بدهد و ایرادهای آن را به شما گوشزد کند، چقدر بهتر خواهد بود؟ این ایده اولین بار توسط افزونه‌ای با نام Yoast SEO اجرا شد. به همین دلیل خیلی از وردپرس دوستان، این افزونه را بهترین افزونه سئو وردپرس می‌دانند.

افزونه‌های سئوی اولیه مثل All in on seo معمولاً بیشتر کنترل‌شان روی اختصاصی کردن متای های عنوان و توضیحات برای هر نوشته از سایت بود. این امکانات را علاوه بر اینکه افزونه‌ای مثل Yoast SEO هم دارد، امکانات بیشتری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثل تجزیه و تحلیل کردن کل نوشته از نظر سئو.

یک آموزش جذاب دیگه!  چطور CTR سایت را با Google Search Console بهبود دهیم؟

پر استفاده ترین افزونهٔ سئوی وردپرس

از نظر کاربرد هم ظاهراً‌ Yoast SEO بیشترین نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی را دارد. توسعه دهندگان این افزونه مدام در حال به روز رسانی این افزونه هستند و سعی کرده‌اند که آخرین متدهای سئو سازی را درون افزونه بگنجانند.

ممکن است شما هم مثل دیگر افراد دنبال یک منبع آموزشی برای افزونه Yoast SEO باشید. ما به شما ویدیوهای آموزشی رایگان را پیشنهاد می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.