ارسال خودکار ایمیل به کاربران سایت پس از ارسال نوشته

ما برای انجام کار خاصی روی وردپرس همیشه به دنبال افزونه های معروف و پر کاربر وردپرس می کردیم. می دانیم که روزانه تعداد خاصی افزونه به تعداد کل افزونه های وردپرس به عنوان افزونه های جدید اضافه می شوند. این افزونه ها هم کارهای خوبی می توانند برای ما انجام دهند. هر چند که به خاطر تازه از راه رسیدن، ممکن است ایراداتی هم داشته باشند. یکی از این افزونه ها AB Post To Email نام دارد که کاری که برای ما انجام می دهد، ارسال خودکار ایمیل به کاربران سایت پس از ارسال نوشته است. یعنی هر زمان که نوشته‌ای منتشر می شود، به تمامی کاربران سایت ایمیل ارسال می‌کند و آنها را مطلع می کند.

ارسال خودکار ایمیل به کاربران سایت پس از ارسال نوشته

ارسال خودکار ایمیل به کاربران سایت پس از ارسال نوشته

در حال حاضر افزونه ارسال خودکار ایمیل به کاربران سایت پس از ارسال نوشته که با نام AB Post To Email شناخته می‌شود، تنظیمات خاصی ندارد. تنها کافی است آن را نصب کنید و سپس خواهید دید که با ارسال هر پست یا نوشته درون سایت وردپرس، ایمیل هایی به تک تک کاربران سایت ارسال می شود. این ایمیل حاوی عنوان نوشته و پیوند به صفحۀ آن است. یعنی کاربران با کلیک روی پیوند به صفحۀ همان نوشته در سایت منتقل می شوند.

یک آموزش جذاب دیگه!  لیست ایمیل چیست و برای ما چه کاری انجام می دهد؟

این افزونه به کاربران سایت شما در بخش کاربران > همه کاربران ایمیل ارسال می‌کند. پس اگر از افزونه های مدیریت کاربرانی استفاده می کنید که کاربران سایت شما را در این قسمت اضافه نمی کند، AB Post To Email قادر به ارسال ایمیل به آنها نیست.

در مواقعی که سایت شما یک سایت گروهی است که کاربران زیادی درون آن ثبت نام کردند، بهره بردن از چنین افزونه ای برای افزایش بازدید سایت و بالا بردن میزان رضایت آنها بسیار موثر خواهد بود. البته در نسخه های آتیِ این افزونه حتماً امکانات بیشتری به آن اضافه خواهد شد. چون به نظر می‌رسد در حال حاضر کارایی AB Post To Email بسیار ساده است و نیاز به توسعۀ بیشتر دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.