فیلم آموزش حرفه ای افزونه Advanced Ads

اگر سایت شما بعد از مدتی کار کردن روی آن، به میزان بازدید خوبی رسیده است، الان وقت پول درآوردن از آن است! چطور؟ یکی از روش‌های کسب درآمد از سایت این است که پذیرش نمایش تبلیغ روی سایت داشته باشید و برای انجام این کار باید یک دستیار مخصوص همین کار هم روی سایت داشته باشید! چون کار مدیریت تبلیغات کار زما‌ن‌بری است. باید زمان شروع و پایان نمایش را مشخص کنید، نوع تبلیغ را تعیین کنید و در زمان‌ها و مکان‌های خاصی از سایت نشان داده شود. این کار در وردپرس می‌تواند توسط افزونه‌ای مثل Advanced Ads انجام پذیرد.

مدیریت حرفه ای تبلیغات با Advanced Ads

برای کار کردن با افزونهٔ Advanced Ads نیاز به آموزش خواهید داشت. به این دلیل که امکانات آن تا حدی وسیع است. پس ما ویدیوی آموزش جامع Advanced Ads را برای شما آماده کردیم که دیدن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

این ویدیو با مدت زمان حدوداً ۲۸ دقیقه‌ای زیر و بم کار با Advanced Ads را به شما آموزش خواهد داد. علاوه بر آن مقاله آموزش Advanced Ads هم در اختیار شماست، که از آن هم قادرید استفاده کنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  درج خودکار تبلیغات Amazon در محتوای سایت با Content Egg

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.