فعال سازی گزارش خطاهای وردپرس

همانطور که می دانید خیلی از ترفندهای وردپرس شامل کدی است که باید درون فایل wp-config.php وردپرس قرار گرفته شود، یا اصلاح گردد. یکی از این کدها هم کد فعال سازی گزارش خطاهای وردپرس است. منظور از گزارش گیری خطاهای وردپرس این است که اگر وردپرس با خطایی روبرو شد، زمان، عنوان و توضیحات آن خطا در سندی روی فضای میزبانی مان ذخیره گردد تا بعداً با مراجعه به آن بتوانیم دلیل یابی کرده و مشکل را برطرف کنیم.

فعال سازی گزارش خطاهای وردپرس

فعال سازی گزارش خطاهای وردپرس

اینکه شما گزارش گیری وردپرس را فعال کنید، در مواقعی می تواند مفید باشد که به عنوان توسعه دهنده در حال کار کردن روی سایت هستید. یا اینکه می خواهید بدانید مشکل سایت شما کجاست. در این حالت باید wp-config.php را باز کرده و کد زیر را درون آن قرار دهید. این کد از تابع init_set زبان برنامه نویسی PHP استفاده می کند که به دلایل امنیتی روی بیشتر سرورها بسته شده است. که اگر این گونه باشد، این ترفند برای شما کار نخواهد کرد!

@ini_set('log_errors','On');
@ini_set('display_errors','Off');
@ini_set('error_log','/home/username/logs/wp_errors.log');

در ضمن باید یک سند خالی هم با نام wp_errors.log در مسیری که در کد بالا با رنگ نارنجی مشخص شده است بسازید. پس باید این مسیر را هم بررسی و مطابق با نیاز خود اصلاحش کنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  خطای There Has Been A Critical Error On This Website

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.