دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۳

دوره مقدماتی آموزش وردپرس 3

همانطور که باید بدانید، یکی از پیش نیازهای اصلی ما برای نصب وردپرس فضای میزبانی بود که می توانستیم با اندکی هزینه آن را تهیه نماییم. این فضای میزبانی (هاست) دارای یک کنترل پنل است که با استفاده از این کنترل پنل می توان اقدام به استفاده از امکانات هاست کرد. یکی از بهترین و پر استفاده ترین کنترل پنل ها cPanel نام دارد که باید نحوۀ استفاده از آن را حداقل برای نصب و مدیریت وردپرس یاد داشته باشیم.

در این قسمت از آموزش مقدماتی وردپرس می پردازیم به کار کردن با سی پنل که البته ما آموزش های پیشرفتۀ آن را هم برای شما تولید کردیم. برای این منظور به شما پیشنهاد می کنیم فیلم های آموزش سی پنل را به هیچ عنوان از دست ندهید. چون کامل ترین فیلم های زبان فارسی و رایگانی است که تا به حال تولید شدند.

  • نام ویدیو: آموزش مقدماتی وردپرس قسمت ۳؛ مقدماتی راجع به کنترل پنل فضای میزبانی cPanel
  • سطح: متوسطه
  • مدت ویدیو: ۱۳ دقیقه و ۴۳ ثانیه
  • حجم ویدیو: ۳۹.۲ مگابایت
  • تاریخ تولید: خرداد ۹۶

برای دریافت ویدیو روی رایانه خود، روی تصویرِ زیر راست کلیک کنید و روی دستور Save Link as کلیک کنید، محل ذخیره شدن را انتخاب نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۱۴

دانلود ویدیو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.