خطای نمی توان پرونده را کپی کرد wordpress/wp-admin/site-health.php

از مرسوم‌ترین خطاهایی که هنگام کار کردن با بخش‌های مختلف وردپرس ممکن است با آن مواجه شویم، خطای نمی توان پرونده را کپی کرد است. البته این خطا دارای توضیحات بیشتری هم هست که یکی از انواع مهم این خطا مربوط به سند wordpress/wp-admin/site-health.php است. معمولاً زمانی که قصد به روز رسانی وردپرس را داشته باشید، ممکن است این خطا را شاهد باشید. تصویر این خطا را در ادامه می‌توانید ببینید.

خطای نمی توان پرونده را کپی کرد wordpress/wp-admin/site-health.php

برای رفع این مشکل، ابتدا باید بررسی کرد که آیا فضای کافی روی هاست شما وجود دارد یا خیر. در بیشتر مواقع فضای لازم وجود ندارد که این خطا داده می‌شود. البته در مواقعی هم در ادامهٔ خطاهای دیگر ممکن است این خطا را ببینید. مثلا ما در مقالهٔ رفع خطای دریافت انجام نشد – عدم همخوانی کد کنترلی پرونده وردپرس ، گفتیم که علت بروز این خطا چه چیزهایی می‌تواند باشد. اگر آن علت‌ها را هم برای همین خطا بررسی کنید، ممکن است راهگشا باشد.

یک آموزش جذاب دیگه!  رفع خطای دریافت انجام نشد – عدم همخوانی کد کنترلی پرونده وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.