افزونه hello dolly چیست؟

Hello Dolly نام یک افزونه وردپرس است که خیلی از کاربران وردپرس شاید از کارکرد آن اطلاع دقیقی نداشته باشند. پس از نصب وردپرس این افزونه در فهرست افزونه های وردپرس دیده می شود که به صورت غیرفعال است و شاید خواسته باشید بدانید که این افزونه چه کاربردی دارد. به همین دلیل ما این مقاله را برای شما عزیزان آماده کردیم که پیشنهاد مطالعه آن را به شما داریم.

افزونه hello dolly چیست

افزونه hello dolly چیست ؟

افزونه Hello Dolly وردپرس چیست؟

اگر توضیحات افزوه را مطالعه کرده باشید، قطعاً از کارکرد آن زیاد اطلاع پیدا نخواهید کرد. Hello Dolly یک افزونه است که از همان اولی که وردپرس را نصب می کنید، روی سایت شما موجود است. زمانی که آن را فعال می کنید، خطوطی از اشعار آهنگ Hello Dolly را در بالای پیشخوان وردپرس نشان می دهد. این تمام کاری است که این افزونه می تواند برای شما انجام دهد. اما خب پس چرا اصلاً باید چنین افزونه ای وجود داشته باشد؟

نمایش شعرها با افزونه hello dolly

نمایش شعرها با افزونه hello dolly

کاربرد افزونه Hello Dolly چیست؟

این افزونه یک افزونۀ تاریخی است. از نسخه های اولیه (نسخه ۱٫۲) وردپرس به صورت پیش فرض درون این سامانه مدیریت محتوا تعبیه شد و با وجود بحث هایی که برای حذف کردن آن سر گرفته اما هنوز وجود دارد. این افزونه توسط راهبر ارشد وردپرس نوشته شده است و استفادۀ کاربردیِ زیادی ندارد. به غیر از اینکه شاید برای کسانی که تازه می خواهند با افزونه نویسی وردپرس آشنا شوند، نقطۀ آغاز خوبی باشد تا کدهای آن را بررسی کنند.

یک آموزش جذاب دیگه!  نصب و فعال سازی افزونه Jetpack وردپرس

باید Hello Dolly را حذف کرد؟

قطعاً با حذف کردن افزونه Hello Dolly نه تنها مشکلی برای سایت شما به وجود نخواهد آمد، بلکه کار رسیدگی به افزونه های سایت را برای شما کاهش می دهد. پس بهتر است در اولین فرصت آن را حذف کنید. نه تنها این افزونه، بلکه هر افزونه ای که احساس می کنید به آن نیازی ندارید را حذف کنید. چرا که علاوه بر افزایش دردسر شما، باعث ایجاد مشکلات امنیتی هم می گردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.