جلسه ۳۷ : ابزارها در وردپرس

برخی از امکانات هستند که در دستهٔ موارد لازم برای مدیریت سایت قرار می‌گیرند. اما ارتباط مستقیمی با محتوای انتشاری روی سایت ندارند. مثلاً برون بری یا درون ریزی کردن یکی از این دست امکانات است که در وردپرس در بخش «ابزارها» از پیشخوان وردپرس جای می‌گیرند. علاوه بر این موارد، ابزارهای دیگری هم در این بخش وجود دارند که در این جلسه راجع به همگیِ آنها صحبت شده. البته باید دانست که با نصب افزونه‌های بیشتر روی سایت، ممکن است که بخش‌ها و تنظیمات بیشتری به ابزارهای وردپرس افزوده گردد، که هر کدام کار خاصی را انجام خواهند داد.

در نسخه‌های جدید وردپرس، ابزارهای بیشتری هم ساخته شدند. ابزارهایی مثل «برون‌بری دادهٔ شخصی» یا «پاکسازی اطلاعات شخصی» از این دست هستند. با توجه به قانون حفظ حریم شخصی و اطلاعات خصوصی افرادی که از سایت شما بازدید می‌کنند، از این دو ابزار برای پاک کردن این اطلاعات از روی سایت می‌توان استفاده نمود. فراموش نکنید که ابزارها با ابزارک در وردپرس متفاوت هستند!

1 دیدگاه برای “جلسه ۳۷ : ابزارها در وردپرس”

  1. حسن ملک پور گفت:

    ممنون از این ویدیو های عالی ، من واقعا لذت بردم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.