جلسه ۲۸ : افزودن نوشته در وردپرس قسمت دوم

در ادامهٔ جلسهٔ قبلی، به دلیل اینکه گزینه‌های موجود در صفحهٔ افزودن نوشته بسیار زیاد بود، بقیهٔ ماجرا را در این جلسه تقدیم شما کردیم. پس قبل از این جلسه، مطمئن شوید که ویدیوی جلسهٔ قبلی را حتماً دیده باشید. عمده موضوع این جلسه را کار با خودِ ویرایشگر کلاسیک وردپرس در بر می‌گیرد. به طوری که یاد خواهید گرفت چطور نوشته‌ای را درون ویرایشگر اضافه کرده و آن را سبک بندی نمایید. طوری که از نظر ظاهری و ساختاری، محتوایی که می‌نویسید هم زیبا و هم اصولی باشد. علاوه بر آن راجع به طریقهٔ افزودن محتوای چندرسانه‌ای هم صحبت خواهیم کرد، تا بعد از اتمام این جلسه هر نوع نوشته‌ای را که دوست داشته باشید بتوانید روی سایت به نمایش بگذارید.

مجدد خدمت شما عرض خواهم کرد که به دلیل جایگزین شدن ویرایشگر گوتنبرگ با ویرایشگر قدیمی در وردپرس از نسخهٔ ۵ به بعد، بهتر است که دو قسمت آموزش گوتنبرگ وردپرس ما را هم حتماً تماشا کنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  جلسه ۲۷ : افزودن نوشته در وردپرس قسمت اول
۱۳۹۸/۰۹/۲۱

کار با وردپرس
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.