جلسه ۲۴ : افزودن کاربر در وردپرس

در وردپرس به هر تعداد که خواسته باشیم، می‌توانیم کاربر به سایت اضافه نماییم. این کاربران در نقش‌های مختلفی می‌توانند ایجاد گردند. از یک کاربر ساده گرفته که تنها در سایت عضو می‌شود تا بتواند دیدگاه بگذارد یا آخرین نوشته‌های سایت را دریافت کند. تا مدیر کل که دقیقاً مثل شمایی که وردپرس را نصب کردید، تمامی اختیارات را داشته باشد. علاوه بر اینکه می‌توان لینک ثبت نام روی سایت را فعال کرد تا کاربران خودشان اقدام به ثبت نام نمایند، شما به عنوان مدیر سایت هم می‌توانید بدون محدودیت به سایت خود کاربر اضافه کرده و این کار را باید از پیشخوان و بخش کاربران » افزودن انجام دهید.

در ویدیوی این جلسه با هم یاد می‌گیریم که چطور می‌توان یک کاربر را با تمامی تنظیماتش به سایت اضافه کنیم و کاربر جدید چطور می‌تواند به حساب کاربری خودش وارد شود.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه مدیریت کاربران وردپرس Advanced Access Manager

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.