جلسه ۲۳ : مدیریت کاربران وردپرس

وردپرس یک اسکریپت چند کاربره محسوب می‌گردد. به این معنا که همزمان چندین کاربر می‌توانند در سایت حضور داشته باشند و فعالیت کنند. حتی بازدید کنندگان سایت هم قادرند با فرمی که در اختیارشان گذاشته می‌شود، در سایت ثبت نام کرده و وارد حساب کاربری خود شده و از آنجا فعالیت‌های خود را مدیریت کنند. از طرف دیگر مدیر سایت هم می‌تواند افرادی را به عنوان نویسنده، همکار و یا حتی مدیر کل به سایت اضافه کند، که این کار سبب می‌شود تا مدیریت سایت به صورت گروهی بهتر و با کیفیت‌تر انجام گردد.

در این جلسه موضوع ما مدیریت کاربران وردپرس است. یعنی وارد صفحهٔ کاربران > همه کاربران شده و خواهیم دید که اگر کاربرانی از قبل در این قسمت موجود باشند، چه کارهایی می‌توان از اینجا روی آنها انجام داد. به عنوان مثال می‌توانیم یک کاربر را حذف کنیم و یا اطلاعات آن را ویرایش نماییم.

یک آموزش جذاب دیگه!  پلاگین مدیریت کاربران برای وردپرس
۱۳۹۸/۰۹/۲۰

کار با وردپرس
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.