جلسه ۲۰ : مدیریت افزونه های نصب شده

برای ارتقاء و افزایش امکانات وردپرس باید از افزونه‌های وردپرس استفاده کرد. افزونه‌ها برنامه‌های کوچکی هستند که از قابلیت‌های هستهٔ وردپرس استفاده کرده و به امکانات سایت هم برای کاربران سایت و هم برای مدیران و نویسندگان اضافه می‌نماید. بیشتر افزونه‌های مورد نیاز ما که باید روی وردپرس نصب کنیم، رایگان هستند و مدیریت بسیار ساده‌ای دارند. به طوری که بیشتر کارها از همان بخش پیشخوان وردپرس قابلیت پیگیری را دارد.

در این ویدیو به آموزش بخش «افزونه‌های نصب شده» خواهیم پرداخت و شما می‌آموزید که چطور افزونه‌هایی که نصب شده‌اند را کنترل نمایید. از نظر فنی نوشتن و ساخت یک افزونه کار تقریباً راحتی نیست. اما مدیریت کردن آن، به عنوان فردی که قصد استفاده از آن روی وردپرس را دارید، بسیار راحت است. پس این قسمت از مجموعهٔ آموزش جامع وردپرس را هم از دست ندهید.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه شمسی سازی وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.