جلسه ۲ : پیش نیازهای نصب وردپرس

برای هر کاری ما نیاز به پیش نیازهایی داریم که حتماً باید از قبل آماده شده باشند. برای نصب وردپرس روی فضای میزبانی یا حتی رایانهٔ شخصی هم این پیش نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری را باید مهیا کرد. البته یکی از دلایل محبوبیت وردپرس همین است که نیازی به پیش نیازهای خیلی خاصی ندارد که نتوان آنها را به سادگی تدارک کرد. پس اگر یک دستگاه رایانهٔ شخصی داشته باشید، به سادگی قادرید دیگر نیازهای لازمه را تهیه کرده و سریع شروع به نصب وردپرس کنید.

این جلسه مختص معرفی پیش نیازهای نصب وردپرس می باشد. شما با دیدن این ویدیو، بعد از معرفی وردپرس که در جلسهٔ قبلی انجام شد، آماده خواهید شد تا به سراغ مکانی برویم که قرار است وردپرس را روی آن نصب کنیم. ما وردپرس را روی هاست سی پنل نصب می‌کنیم. هر چند که اگر هاست شما از نوع دیگری هم باشد، باز هم با دنبال کردن این آموزش‌ها دانش لازم را کسب خواهید کرد.

یک آموزش جذاب دیگه!  اسکریپت چیست ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.