جلسه ۱۶ : سفارشی سازی پوسته وردپرس

سفارشی سازی نام بخشی در گروه صفحات نمایش در پیشخوان وردپرس است که برای سفارشی سازی ظاهر قالب سایت، دارای گزینه‌های تنظیماتی است. برخی از این گزینه‌ها مختص تمامی پوسته‌هایی است که روی سایت نصب می‌کنید. اما برخی‌های دیگر می‌تواند مختص تنها یک قالب باشد. این امکان به طراحان قالب اجازه می‌دهد تا بتوانند از طریق این صفحه، تنظیماتی را برای قالب خود در نظر بگیرند. کاربران هم می‌توانند با تغییر هر گزینهٔ تنظیماتی از بخش سفارشی سازی، به صورت آنی نتیجهٔ تغییرات مد نظرشان را ببینند.

زمانی که وارد صفحهٔ سفارشی سازی از پیشخوان می‌شوید، یک نوار در سمت راست وجود دارد که حاوی تنظیمات گروه بندی شده است. نوع گزینهٔ تنظیماتی می‌تواند متفاوت باشد و از جعبهٔ متنی ساده گرفته، تا لغزنده و گزینهٔ انتخاب رنگ متفاوت است. با هم ویدیوی این جلسه را می‌بینیم.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش ساخت صفحه تنظیمات قالب وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.