جلسه ۱۴ : مدیریت پوسته های وردپرس

پوسته یا همان قالب وردپرس، یک بستهٔ نرم افزاری است که روی وردپرس نصب شده و باعث می‌شود تا سایت از نظر ظاهری برای بازدید کنندگان تغییراتی را داشته باشد. به عبارتی دیگر، توسط پوسته‌های وردپرس است که ما می‌توانیم ظاهر و امکانات سایت را برای بازدید کنندگان تغییر داده و جلوهٔ سایت خود را اختصاصی نماییم. بر همین اساس، در پیشخوان وردپرس بخشی با همین نام وجود دارد که مختص مدیریت پوسته‌های نصب شده و همچنین نصب پوسته‌های تازه است.

بحث پوسته ها برای وردپرس دوستان، خیلی بحث جذابی است. به دلیل رایگان بودن خود وردپرس، بیشتر پوسته‌های وردپرس هم رایگان هستند و حتی در خود سایت وردپرس هم مخزنی برای دانلود مستقیم پوسته وجود دارد. پوسته‌ها قابلیت سفارسی سازی و حتی ترجمه به هر زبانی را دارا می‌باشند. حتی برنامه نویسان و طراحان سایت می‌توانند به طور اختصاصی برای خود پوسته طراحی کنند. حالا ما در این جلسه به توضیحات پیرامون مدیریت پوسته های وردپرس می‌پردازیم.

یک آموزش جذاب دیگه!  تغییر پوسته وردپرس از هاست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.