جلسه ۱۴ : مدیریت پوسته های وردپرس

پوسته یا همان قالب وردپرس، یک بستهٔ نرم افزاری است که روی وردپرس نصب شده و باعث می‌شود تا سایت از نظر ظاهری برای بازدید کنندگان تغییراتی را داشته باشد. به عبارتی دیگر، توسط پوسته‌های وردپرس است که ما می‌توانیم ظاهر و امکانات سایت را برای بازدید کنندگان تغییر داده و جلوهٔ سایت خود را اختصاصی نماییم. بر همین اساس، در پیشخوان وردپرس بخشی با همین نام وجود دارد که مختص مدیریت پوسته‌های نصب شده و همچنین نصب پوسته‌های تازه است.

بحث پوسته ها برای وردپرس دوستان، خیلی بحث جذابی است. به دلیل رایگان بودن خود وردپرس، بیشتر پوسته‌های وردپرس هم رایگان هستند و حتی در خود سایت وردپرس هم مخزنی برای دانلود مستقیم پوسته وجود دارد. پوسته‌ها قابلیت سفارسی سازی و حتی ترجمه به هر زبانی را دارا می‌باشند. حتی برنامه نویسان و طراحان سایت می‌توانند به طور اختصاصی برای خود پوسته طراحی کنند. حالا ما در این جلسه به توضیحات پیرامون مدیریت پوسته های وردپرس می‌پردازیم.

یک آموزش جذاب دیگه!  جلسه ۱۶ : سفارشی سازی پوسته وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.