ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

جلسه ۱۰ : تنظیمات گفت و گو وردپرس

وردپرس یک اسکریپت تعاملی است. به این معنی که تنها یک طرفه اقدام به انتشار محتوای نویسندهٔ سایت نمی‌کند. بلکه می‌تواند نظرات و دیدگاه‌های بازدید کنندگان سایت را هم برای هر نوشته دریافت کرده و در انتهای نوشته به نمایش بگذارد. این قابلیت که به آن ارسال دیدگاه گفته می‌شود، تنظیماتی دارد که در صفحهٔ گفت‌وگو از گروه صفحات تنظیمات یافت می‌گردد. پس این جلسه مربوط به آموزش تنظیمات گفت و گو در وردپرس است.

چند تا از مهم‌ترین گزینه‌های تنظیماتی که در این صفحه یافت می‌شوند، شامل؛ اجازهٔ ارسال دیدگاه برای نوشته‌ها، وضعیت ظاهر نمایش دیدگاه‌ها، نحوهٔ ارسال ایمیل هشدار بعد از ارسال هر دیدگاه به مدیر سایت، نحوهٔ پذیرش و نمایش دیدگاه در سایت، تنظیمات نیم‌رخ‌ها و نحوهٔ بررسی هرزنامه بودن یا نبودن دیدگاه ها به صورت خودکار می‌گردد. پس با توجه به همین توضیحات، می‌توان درک کرد اگر این تنظیمات به درستی انجام شوند، در زمان مدیر و نویسندگان سایت خیلی صرفه جویی خواهد شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  جلسه ۹ : تنظیمات خواندن وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

هنوز دنبال هاست خوب می‌گردید؟!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : off10wt

خرید هاست و دامین ارزان