جلسه ۱ : معرفی وردپرس

خوشحالیم که با یک دورهٔ آموزش کامل از مجموعه ویدیوهای آموزش وردپرس در خدمت شما هستیم. اگر اینترنت را زیر و رو کرده باشید، متوجه شدید که بسته‌های آموزش وردپرس با قیمت‌های زیاد به فروش می‌رسند. در حالی که ما یک دورهٔ رایگان از آموزش وردپرس را با کیفیت عالی تقدیم شما می‌کنیم.

در این دوره که شامل ۴۱ جلسه به صورت ویدیویی است، سعی شده به تمامی جوانب وردپرس و طریقهٔ کار کردن با آن پرداخته شود. شما با گذراندن جلسات مختلف این دوره، قادر خواهید شد سایت شخصی و یا شرکتی خود را با وردپرس راه‌اندازی نمایید. حتی اگر هیچ چیز از وردپرس نمی‌دانید، باید خیال‌تان راحت باشد که ما در این دوره دانش کامل وردپرس را به رایگان خدمت شما تقدیم خواهیم کرد.

قسمت اول این دوره که ویدیوی آن در این صفحه ارائه شده است، اطلاعات اولیه و مقدماتی و البته بسیار مهمی راجع به وردپرس به شما داده خواهد شد. با گذراندن این جلسه متوجه خواهید شد که وردپرس دقیقاً چیست و چطور باید با آن یک سایت اینترنتی راه اندازی کرد. اگر به تازگی با وردپرس آشنا شده باشید، دیدن ویدیوی این جلسه بسیار ضروری است.

پس همین الان شروع کنید و تا آخرین جلسه همراه ما باشید.

یک آموزش جذاب دیگه!  چطور از وردپرس استفاده کنیم ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.