نمایش تعداد بازدید پست ها در وردپرس

اینکه بدانیم هر نوشته یا پست در وردپرس چقدر بازدید گرفته است، یا چند بار یک صفحه از نوشته های سایت باز شدند، خیلی می تواند به ما کمک کند تا حداقل از آن قسمت محتوا بیشتر تولید کنیم. این مهم ترین مزیت نمایش تعداد بازدید پست ها در وردپرس است. که از طریق روش های مختلف، از قبیل نصب افزونه های متعدد می توان به این هدف رسید. افزونه ای که قصد معرفی آن را در اینجا داریم، Pageviews نام دارد که از بهترین ها محسوب می گردد.

نمایش تعداد بازدید پست ها در وردپرس

نمایش تعداد بازدید پست ها در وردپرس

کاری که افزونه Pageviews انجام میدهد، نمایش تعداد بازدید هر نوشته در سایت به صورت یک عدد است. کارش بسیار سبک بوده و کمترین فشار را به سایت می آورد. بدون نیاز به هیچ گونه تنظیمات کار می کند و دیگر مزیت های آن به قرار زیر است:

  • تعداد بازدیدهایی که از هر نوشته یا برگه شده را نشان می دهد.
  • به راحتی روی سایت های با ترافیک بالا کار می کند، بدون اینکه کوچک ترین فشاری به میزبان وارد کند.
  • دارای قلاب و API های مفید برای کار کردن با قالب های وردپرس
  • سازگاری کامل با افزونه های کش و پروکسی و فایروال ها.
یک آموزش جذاب دیگه!  نمایش پست های محبوب با WordPress Popular Posts

درون ریزی داده ها از Google Analytics

نکتهٔ جالب هنگام کار با افزونه Pageviews اینجاست که بعد از نصب شمارش بازدیدها از صفر شروع می شود. اگر سایت شما تازه ساز نیست، می توانید اطلاعات موجود در افزونه های دیگر و آمارگیری مثل Google Analytics را وارد افزونه کنید. با این کار دیگر شمارش ها از صفر شروع نشده؛ بلکه از ادامهٔ بازدیدهای گذشته حساب می گردد.

البته این سرویس که Pageviews Sync نام دارد رایگان نیست و شامل هزینه است. هزینهٔ آن هم در حال حاضر ۳٫۹۹ دلار می باشد.

آموزش استفاده از Pageviews

استفاده از این افزونه هم بسیار ساده است. تنها کافی است آن را نصب و سپس فعال کنید. حالا در انتهای هر صفحه از سایت و در صفحات بایگانی و صفحهٔ‌ اصلی سایت تان، تعداد بازدیدها به نمایش در می آیند.

نمایش تعداد نمایش پست ها با Pageviews

نمایش تعداد نمایش پست ها با Pageviews

پس اگر خواسته باشید نمایش تعداد بازدید پست ها در وردپرس را داشته باشید، حتماً از افزونه Pageviews طبق این آموزش استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.