خطای corrupted Error برای WHMcs

معمولاً بعد از ارتقاء WHMcs ممکن است با خطایی مبنی بر خراب بودن فایل های WHMcs مواجه شوید. اگر به دنبال راه حل آن می گردید، باید خدمت شما عرض شود که دلیل اصلی این اشکال به روز نبودن نسخه Ioncube روی سرور شماست. همانطور که می دانید Ioncube به عنوان نرم افزار باز کننده فایل های رمزگذاری شده PHP عمل کرده و باید حتماً روی سرور نصب شده باشد تا WHMcs بتواند کار خود را انجام دهد.

خطای corrupted Error برای WHMcs

خطای corrupted Error برای WHMcs

اگر با خطای زیر روبرو شدید:

The file /path/to/whmcs/index.php is corrupted.

علتش این است که محیط وب سرور آخرین نسخه Ioncubeرا ندارد که در این حالت نیاز است برای WHMCS 7.5 از Ioncube Loaders 10.1.0 به بالا استفاده گردد. با به روز کردن آن به این نسخه، مشکل خطای بالا برطرف خواهد شد.

البته قابل ذکر است که نصب و به روز رسانی ماژول های PHP از جمله Ioncube در اختیار مدیر سرور و یا کاربر ریشه یا root سرور است و اگر شما تنها یک حساب هاست سی پنل دارید، قادر به انجام چنین کاری نیستید. پس باید با مدیر سرور یا پشتیبانی هاستینگ تماس بگیرید.

یک آموزش جذاب دیگه!  ووکامرس وردپرس چیست ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.