دلیل ساسپند شدن سایت

چرا سایت من ساسپند شده است؟ ساسپند شدن به معنای تعلیق هاست یا فضای میزبانی شماست. دلایل تعلیق هاست متفاوت می‌تواند باشد. اما در ادامه به مهم‌ترین آنها خواهیم پرداخت. زمانی که هاست شما ساسپند می‌شود، امکان استفاده از هیچ کدام از امکانات فضای میزبانی‌تان را نخواهید داشت. همچنین بازدید کنندگان سایت هم با صفحه‌ای مثل تصویر زیر روبرو خواهند شد. در این حالت باید سریعاً مبادرت به عیب‌یابی و رفع مشکل کنید. مخصوصاً اگر سایت شما دارای اعتبار است و باید از این اعتبار صیانت کنید. به این دلیل که اگر کسی این صفحه را ببیند، حتماً متوجه خواهد شد که مشکلی به وجود آمده است!

دلیل ساسپند شدن سایت

از جمله مهم‌ترین دلایلی که می‌توان برای ساسپند شدن سایت در نظر داشت، اینها هستند:

  • رسیدن موعد تمدید هاست و عدم پرداخت صورت حساب آن توسط شما
  • به اتمام رسیدن منابع مورد استفاده، مثل میزان مصرف پهنای باند و یا حجم فضای میزبانی
  • تخلف از قوانین شرکتی که از آن هاست تهیه کردید
  • گزارش سوء استفاده (ابیوز) از طرف دیتاسنتری که سرورِ هاستِ شما در آنجا قرار گرفته است. در این حالت شرکت هاستینگ معمولاً به شما اخطار می‌دهد.

در هر صورت برای اینکه بدانید مشکل دقیقاً از کجاست، بهترین کار این است که با استفاده از درخواست پشتیبانی، از پشتیبان هاست درخواست راهنمایی کنید و علت را جویا شوید. در مواقعی که موعد تمدید هاست رسیده است، باید آن را تمدید نمایید. در مواردی هم که از منابع مجاز عبور کردید، باید هاست‌تان را ارتقاء دهید. در مواقعی هم که از قوانین تخطی کردید باید مشکل را برطرف کنید و سپس اعلام نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  پنل هاست کجاست؟

چطور به سایت ساسپند شده دسترسی داشته باشیم؟

راهی برای دست یافتن به بخش مدیریت یا همان کنترل پنل و یا حتی خود سایت وجود ندارد. به این دلیل که تمامی امکانات سایت از طرف مدیر سرور بسته شده و با معلق شدن تمامی منابع سایت از دسترس خارج می‌شوند. شما فقط باید مشکل را رفع کنید و درخواست باز شدن سرویس‌تان را بدهید.

با این توضیحات پس همیشه بهتر است پیشگیری را بر درمان ترجیح دهیم و منابع را همیشه رصد کنیم که اگر احساس شد در آینده ممکن است مشکلی به خاطر آنها پیش آ‌ید، پیش از بروز مشکل ارتقاء را انجام دهیم. همچنین صورت حساب‌ها را سریع‌تر پرداخت کنید و از قوانینی هم که پذیرفته‌اید تخطی نکنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.