همیشه از به روز بودن پوسته ها اطمینان حاصل نمایید

همان منطقی که برای به روز کردن هسته و افزونه های وردپرس وجود داشت، برای پوسته ها هم وجود دارد. پوسته های وردپرس هم می‌توانند دارای باگ یا ایراد امنیتی باشند که در نسخه های بعدی برطرف می شوند. به همین دلیل اگر پوسته ای را روی سایت دارید که از مخزن پوسته های وردپرس دریافت کردید، حتماً با مراجعه به صفحه نمایش > پوسته‌ها تنها با یک کلیک آن را به روز کنید. اما اگر قالبی را به صورت تجاری خریداری کرده باشید، باید از فروشنده نسخه جدید فایل فشرده قالب را دریافت کنید و به جای قالب نسخه قدیمی روی هاست بریزید.

همیشه از به روز بودن پوسته ها اطمینان حاصل نمایید

همیشه از به روز بودن پوسته ها اطمینان حاصل نمایید

یک پیشنهاد دیگر هم این است که حتماً پوسته هایی که استفاده نمی کنید را حذف کنید. این کار هم رسیدگی به آنها را ساده تر می کند. هم اینکه سایت تان را سبک تر می نماید.

اگر تغییری در پوستۀ خود دادید که دلیل به روز نکردن پوسته همین عامل می تواند باشد، باید از روش پوسته فرزند یا Child Theme استفاده کنید. با این کار تغییرات شما از بین نمی رود و به راحتی می توانید پوسته ای که از مخزن وردپرس دریافت کردید را به روز کنید. تا از مزایای به روز شدن پوسته بهره مند شوید.

یک آموزش جذاب دیگه!  همیشه وردپرس را به روز نگه دارید

اما به جهت به روز کردن خودکار پوسته ها در وردپرس آن هم در پس زمینه بدون اینکه کسی متوجه شود، باید از کد زیر در فایل توابع قالب خود functions.php استفاده کنید.

add_filter( 'auto_update_theme', '__return_true' );

همانطور که گفته شد، این کد تنها قالب هایی که روی مخزن وردپرس هستند را خودکار بروز می کند. البته روش استفاده از افزونه هم برای خودکار کردن امر به روز رسانی تمامی اجزاء وردپرس هم وجود دارد. اما شاید برای خیلی ها یک هک کوچک راحت تر باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.