اسپانسر وب سایت شما

اگر به دنبال اسپانسر برای سایت خود می‌گردید، می‌توانیم اعلام کنیم که وبنولوگ می‌تواند اسپانسر شما دوستان و مدیران سایت عزیز شود. البته برای این منظور شرایطی وجود دارد که این شرایط حتماً باید روی سایت شما موجود باشد. نحوهٔ اسپانسر شدن به این صورت است که شما می‌توانید سایت خود را به شکل رایگان روی سرورهای وبنولوگ میزبانی کنید. اما در عوض می‌بایستی لینک وبنولوگ را در انتهای تمامی صفحات سایت خود قرار دهید.

اسپانسر وب سایت شما

برای اسپانسری، وب سایت شما باید دارای الکسای جهانی زیر ۱۰۰٫۰۰۰ باشد. یعنی بازدید قابل توجهی از قبل داشته باشد. به همین دلیل سایت‌های تازه کار به دلیل اینکه بعد از مدتی فعالیت آنها متوقف می‌شوند، امکان پذیرش در برنامه اسپانسری وبنولوگ را ندارند. اگر از ایدهٔ خود اطمینان دارید، قادرید از هاست‌های اشتراکی وبنولوگ کارتان را شروع کنید و زمانی که بازدید سایت افزایش یافت، بدون اینکه خواسته باشید هزینهٔ زیادی را برای میزبانی سایت خود پرداخت کنید، قادرید از برنامه اسپانسر وبنولوگ بهره ببرید.

البته باید بدانید که وبنولوگ در پذیرش یا رد سایت برای اسپانسر شدن مختار است. پس برای بررسی سایت تان و ارسال درخواست اسپانسر شدن می‌توانید از طریق فرم تماس سایت وبنولوگ درخواست خود را ارسال نمایید. از صحت نشانی ایمیل خود مطمئن باشید، که نتیجه به این ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  وردپرس محلی چیست ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.