تغییر عکس فایل MP3

اگر روی سایت بخواهید فایل صوتی MP3 بارگذاری کنید، که این فایل صوتی شامل عکس یا دیگر مشخصاتی که معمولاً دیگر فایل‌های صوتی دارند باشد، این کار را با نرم افزاری مثل Mp3tag می‌توانید انجام دهید. این نرم افزار که رایگان هم هست، با کاربردی بسیار ساده امکان الحاق اطلاعات اضافی به سند صوتی را فراهم می‌اورد. یکی از این اطلاعات عکسی است که معمولاً شما در حین شنیدن یک فایل MP3 روی گوشی یا اجرا کنندهٔ خود می‌توانید ببینید.

تغییر عکس فایل MP3

اگر فایلی روی سایت خود منتشر می‌کنید که می‌خواهید عکس لوگوی سایت‌تان روی فایل صوتی وجود داشته باشد، پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار Mp3tag است. آموزش کامل این نرم افزار را از طریق این لینک می‌توانید ببینید.

اما به طور کلی در اولین قدم باید نرم افزار را دانلود کنید. پس از نصب آن روی سیستم عمل ویندوز، اجرایش کنید. حالا که نرم افزار را باز کردید، پوشه‌ای که سند یا اسناد MP3 در آنجا قرار گرفته است را روی نرم افزار باز کنید. روی هر فایلی که می‌خواهید کلیک کرده و از طریق نوار عمودی سمت چپ شروع به ویرایش تک تک گزاره‌های تنظیماتی آن کنید.

از جملهٔ این گزاره‌های تنظیماتی، عکس فایل صوتی با نام کاور است که برای این منظور از نوار سمت چپ می‌بایستی روی Add cover کلیک کنید. حالا از روی رایانهٔ شخصی یک عکس را انتخاب کنید و در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید.

با همین روش دیگر اسناد mp3 خود را هم می‌توانید ویرایش کرده و ویژگی‌های هر کدام را تعیین نمایید و از این روش برای تبلیغ هر چه بیشتر سایت خود استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.