هاست سی پنل ایران

هاست‌ها برای میزبانی اطلاعات یک سایت، از جهات متفاوتی دارای تنوع زیادی هستند. یکی از این جهت‌ها، مکان قرارگیری سرور از نظر جغرافیایی است. یعنی مثل هر شیء دیگری که می‌تواند دارای مکان باشد، هاست هم همین طور است. بالاخره اطلاعات سایت ما باید روی یک فضایی که دارای مکان است قرار گیرد! این مکان می‌تواند در کشورهای مختلفی باشد. دیتاسنترها مکان‌هایی هستند که میزبان هزاران سرور وب می‌باشند و اطلاعات یک سایت قرار است روی آنها میزبانی شوند.

هاست سی پنل ایران

هاست سی پنل ایران چیست؟

با این توضیحات، طبیعتاً ایران هم می‌تواند به عنوان یک نقطهٔ جغرافیایی در دنیا میزبان رایانه‌ای باشد که قرار است اطلاعات سایت‌های مختلفی را ذخیره سازی کند، در عین حال که به هم به شبکهٔ ملی اطلاعات متصل هستند و هم به شبکهٔ جهانی اینترنت. در ایران هم ما دیتاسنتر‌هایی، هر چند کوچک، داریم که افراد و سازمان‌ها می‌توانند سایت‌ها و سرویس‌های خودشان را روی آن برپاسازی نمایند.

اما مشکلی که در این میان وجود دارد این است که اگر خواسته باشیم به صورت قانونی و طبق عرف جهانی از کنترل پنل سی‌پنل روی سرورهای ایران استفاده کنیم، سریعاً این کنترل پنل روی سرور ایران مسدود می‌شود! دلیل آن هم تحریم بودن ایران از نظر شرکت سی‌پنل، به عنوان یک شرکت آمریکایی است. پس راه‌حل چیست؟

یک آموزش جذاب دیگه!  خرید هاست و دامین ارزان

برخی از هاستینگ ها هستند که با روش‌های دور زدن تحریم، توانسته‌اند از کنترل پنل سی پنل روی سرورهای ایران استفاده کنند. به طوری که به مشتریان خود در اصل هاست سی پنل ایران ارائه می‌کنند. استفاده از این نوع هاست‌ها هم مزیت استفاده از کنترل پنل پر قدرت سی پنل را دارد. هم اینکه به دلیل ایران بودن این هاست‌ها، مزیت‌های هاست‌های ایران را دارند که در جاهای دیگر به این مزیت‌ها پرداختیم.

خرید هاست سی پنل ایران

یکی از شرکت‌هایی که اقدام به ارائهٔ هاست سی پنل ایران می‌کند، وبنولوگ است که شما هم می‌توانید از این سرویس این شرکت استفاده کنید. کیفیت قابل توجه و قیمت مناسب از بارزترین ویژگی‌های هاست سی پنل ایران وبنولوگ است که با ثبت سفارش، به صورت آنی می‌توانید هاست خود را تحویل بگیرید. برای این کار هم نیازی به هیچ گونه پیش نیازی نیست.

به جهت خرید هاست سی پنل ایران کافی است به سایت وبنولوگ به نشانی Webnolog.net مراجعه کنید و پس از رجوع به بخش ثبت سفارش، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.