چطور WHMCS را حرفه ای یاد بگیرید؟

اگر به عنوان این مقاله علاقه‌مند شدید و تصمیم گرفتید آن را مطالعه کنید، قطعاً می‌دانید که WHMCS چیست و چه کاربردی دارد؛ در غیر این صورت به مقاله‌ای که قبلاً منتشر شده مراجعه کنید. حالا می‌خواهیم بدانیم ما که قصد راه‌اندازی فروشگاه هاستینگ خود را با WHMCS داریم، چطور می‌توانیم آن را به صورت حرفه‌ای بیاموزیم؟ کار کردن با این اسکریپت برای برپاسازی کسب و کار فروش هاست و سرور، یکی از رموز موفقیت است. هر کسی که بتواند حرفه‌ای با WHMCS کار کند، موفقش قطعی‌تر خواهد بود.

امکانات WHMCS بسیار زیاد است و بخش مدیریت آن، از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است. اگر برای اولین بار وارد این بخش شوید، با انبوهی از فهرست‌های متنی و پیوند و دکمه مواجه خواهید شد که ممکن است شما را از ادامهٔ کار منصرف کنند! اما این اتفاق نباید بیافتد. چطور؟ با یادگیری حرفه‌ای WHMCS.

چطور WHMCS را حرفه ای یاد بگیرید

شاید شما هم سوال کنید چطور می‌توان WHMCS را حرفه ای یاد گرفت؟ پاسخی که ما به شما خواهیم داد، استفاده از یک بستهٔ آموزشی جامع حدوداً ۱۷ ساعتی است، که به صورت ویدیویی به زبان فارسی و کاملاً گویا تمامی قسمت‌ها؛ تاکید می‌کنم که تمامی بخش‌ها و قسمت‌های WHMCS را به شما آموزش گام به گام می‌دهد! آموزشی که نمونهٔ آن حتی به زبان انگلیسی هم تولید نشده است!!

یک آموزش جذاب دیگه!  یک پیشنهاد عالی برای یادگیری راحت و سریع WHMCS

اگر نمونه ویدیوهای آموزشی جمال را دیده باشید، که در سایت کاربر رایانه منتشر می‌شوند، اگر به شما بگویم که این بسته را گروه آموزشی جمال تولید کرده است، در تهیهٔ آن شک نخواهید کرد! کیفیت ویدیوهای آموزشی جمال برای همه ثابت شده است. می‌توانید ویدیوهای بسته‌های رایگان آن را مجانی دانلود و تماشا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این بستهٔ آموزش حرفه ای WHMCS کافی است به صفحهٔ محصول مورد نظر در فروشگاه کاربر رایانه مراجعه کنید. با پرداخت مبلغی بسیار کمتر از آموزش خصوصی، خود تبدیل به استاد WHMCS شوید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.