جامع ترین آموزش تنظیمات افزونه Favorites

Favorites نام یک افزونه افزودن به علاقه مندی ها در وردپرس است که هم برای مبتدی ها و هم برای حرفه ای ها مفید است. از این نظر برای مبتدی ها مفید است که تنها با نصب و فعال سازی آن شروع به کار می کند. یک تنظیمات ساده ای هم دارد که آموزش آنها را هم در سایت منتشر کردیم. برای حرفه ای ها و برنامه نویسان هم از این نظر به درد بخور است که با کدها و توابعی که در اختیار برنامه نویس قرار می دهد، به سادگی می توان آن را سفارشی سازی کرد. حالا می خواهم به شما جامع ترین آموزش تنظیمات افزونه Favorites را معرفی کنم که برای این منظور کافی است با ما همراه باشید.

جامع ترین آموزش تنظیمات افزونه Favorites

جامع ترین آموزش تنظیمات افزونه Favorites

برای آموزش کامل و جامع این افزونه کافی است به مقاله آموزش افزونه علاقه مندی های وردپرس Favorites مراجعه کنید. در آنجا علاوه بر اینکه تک تک گزینه های تنظیماتی این افزونه در صفحه تنظیماتش به شما معرفی شدند، تمامی کدها و توابع مورد نیاز برای استفاده از امکانات افزونه هم به شما توضیح داده شدند.

امکاناتی که کدها و توابع افزونه Favorites می توانند به سایت ما اضافه کنند شامل:

  • نمایش دکمه افزودن به فهرست علاقه مندی ها
  • نمایش تعداد کل مواردی که یک نوشته به فهرست علاقه مندی های کاربران افزوده شده است.
  • نمایش تعداد کل نوشته هایی که یک کاربر به فهرست علاقه مندی های خود اضافه کرده است.
  • نمایش نوشته هایی که به فهرست علاقه مندی های کاربر افزوده شده است.
  • نمایش فهرست کاربرانی که یک نوشته را به فهرست علاقه مندی های خود اضافه کرده اند.
  • نمایش دکمه حذف تمام موارد موجود در فهرست علاقه مندی ها
  • نمایش تعداد کل علاقه مندی هایی که کل کاربران به فهرست خود اضافه کرده اند.
یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه علاقه مندی های وردپرس Favorites

طریقه استفاده از افزونه Favorites

برای استفاده از افزونه Favorites کافی است آن را نصب و فعال کنید. پس از آن اگر به صفحه یکی از نوشته های سایت خود مراجعه کنید، خواهید دید که یک دکمه احتمالاً در انتهای نوشته با عنوان Favorite اضافه خواهد شد که با کلیک روی آن عکس العملی را خواهید دید. کاربران سایت هم همین کار را می‌توانند انجام دهند.

اما برای اینکه هر کاربر بتواند فهرست علاقه مندی های خودش را کنترل کند، ما باید یک برگه بسازیم و کدهای کوتاه مربوط به نمایش فهرست هر کاربر و همچنین کدهای مربوط به کنترل هر فهرست را درون آن قرار دهیم. البته به غیر از نحوه استفاده از کدهای کوتاه، می‌توان از توابعی هم استفاده کرد که برای این منظور این توابع را باید در پرونده های قالب مورد استفاده خود قرار دهید.

پس از آن هم پیوند برگه مورد نظر را می توانید در جایی از سایت خود، مثلاً ابزارک ها یا فهرست ها قرار دهید تا کاربران بتوانند آن صفحه را دیده و با رفتن به آن، قادر باشند موارد علاقه مندی های خود را مدیریت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.