درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس

ووکامرس نام یک افزونه حرفه ای برای وردپرس است که با عنوان افزونه فروشگاه ساز وردپرس شناخته می شود. فروش محصول با استفاده از وردپرس توسط WooCommerce امکان پذیر است و تمامی مراحل خرید و مدیریت سفارشات را انجام می کند. برای این افزونه هم، درگاه های بانکی زیادی وجود دارد. درگاه بانکی برای دریافت پول بر بستر مورد نیاز ما کاربرد دارد و یک فروشگاه حتماً باید آن را داشته باشید تا خریدارها بتوانند پول خود را پرداخت کنند. درگاه های بانکی رایج، معمولاً از ارزهای مرسوم کشورها پشتیبانی می کنند. در حالی که در این نوشته قصد دارم خدمت شما درگاه بانکی را معرفی کنم که به جای دلار یا ریال، بیت کوی یا دیگر ارزهای دیجیتال را قبول می کند. ایده های جالبی را با آن میتوان اجرا کرد؛ نه؟!

درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس

درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس

تصویر بالا نمایی از صورت حسابی که برای مشتری صادر شده تا با استفاده از بیت کوین خودش بتواند مبلغ کالا را پرداخت کند را می بینید. علاوه بر بیت کوین، دیگر ارزهای دیجیتالی هم فهرست شدند که از بین آنها یکی را قادر است انتخاب نماید تا همان مقدار پول دیجیتال از کیف پولش کسر شود و به کیف پول درگاه واسط هدایت گردد. در انتها هم شما از درگاه واسط که در اینجا سرویس GoUrl است، درخواست تسویه حساب می دهید و مبلغ به کیف پول شما واریز خواهد شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  پرداخت مبلغ با بیت کوین در وردپرس

افزونه درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس نامیش GoUrl WooCommerce – Bitcoin Altcoin Payment Gateway Addon است که در مخزن وردپرس می توانید پیدایش کنید و روی وردپرس خود نصب کنید. این افزونه از مجموعه خدمات سرویس GoUrl است که افزونه های دیگری هم تولید و منتشر کرده است. ما در مقالات دیگر سایت مان راجع به تک تک آنها نوشتیم و توضیحات کافی را ارائه کردم. قابل ذکر است که این سرویس درصدی از گردش مالی را به عنوان کارمزد برای خودش بر می دارد و شما باید حتماً درون سایت آن ثبت نام کنید و حساب باز کرده باشید.

مراحل نصب و فعال سازی و انجام تنظیمات اولیه افزونه GoUrl WooCommerce بسیار ساده است. وارد صفحه افزودن افزونه تازه از پیشخوان وردپرس شده و نام افزونه را جستجو کنید. حالا روی دکمه نصب آن کلیک می کنید و صبر می کنید تا افزونه نصب گردد. سپس باید وارد حساب کاربری خود در سایت gourl.io شده و یک حساب پولی با ارز دلخواه خود از جمله بیت کوین بسازید که بعد از آن یک کد به شما داده می شود که باید آن را از قسمت تنظیمات افزونه وارد کنید. از الان به بعد درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس شما آماده است.

یک آموزش جذاب دیگه!  درگاه پرداخت بیت کوین برای وردپرس

با معرفی افزونه درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس امیدواریم کمکی هر چند کوچک به شما کرده باشیم تا در تجارت بین الملل بیشتر ظاهر شده و موفق تر گردید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.