دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۴

دوره مقدماتی آموزش وردپرس 4

به مرحلۀ نصب وردپرس می رسیم. اولین گام برای اینکه بتوانیم از وردپرس استفاده کنیم، این است که آن را نصب کرده باشیم. برای نصب وردپرس روش های تقریباً زیادی وجود دارد که همۀ آنها هم بدون نیاز به دانش فنی قابل انجام است. پس اگر تا به حال اقدام به انجام چنین کاری نکرده باشید، اصلاً نگران نباشید. وردپرس اصلاً برای این اینجاست که به ما امکان ساخت و مدیریت سایت را بدون دانش فنی بدهد. حالا ما در این مجموعه به دو روش عمومی تر از نصب وردپرس اشاره می کنیم که در این قسمت می خواهیم با استفاده از ابزار Site Software که در سی پنل تعبیه شده است، وردپرس را نصب کنیم. این کار بسیار ساده و سر راست است.

  • نام ویدیو: آموزش مقدماتی وردپرس قسمت ۴؛ نصب خودکار وردپرس با Site Software
  • سطح: ساده
  • مدت ویدیو: ۱۱ دقیقه و ۴۷ ثانیه
  • حجم ویدیو: ۳۰.۰ مگابایت
  • تاریخ تولید: خرداد ۹۶

برای دریافت ویدیو روی رایانه خود، روی تصویرِ زیر راست کلیک کنید و روی دستور Save Link as کلیک کنید، محل ذخیره شدن را انتخاب نمایید.

دانلود ویدیو

یک آموزش جذاب دیگه!  دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.