دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۲

دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۲

با قسمت دوم آموزش مقدماتی وردپرس در خدمت شما هستیم. در این قسمت می خواهیم بدانیم که پیش نیازهای راه اندازی سایت با استفاده از وردپرس چیست. به مانند هر کار دیگری، اگر ما خواسته باشیم از وردپرس استفاده کنیم، باید نیازهای اولیه را مهیا کنیم. عمده این نیازها شامل هاست یا همان فضای میزبانی و دامنه است. البته به غیر از این موارد، ما به چیزهایی مثل رایانه، خط اینترنت، نرم افزارهای ضروری مثل مرورگر اینترنتی، نرم افزار ویرایش تصویر و نرم افزارهای کاربردی دیگر هم نیاز داریم، که معمولاً این موارد برای ما هزینۀ زیادی را در بر نخواهند گرفت.

اما هاست و دامنه چیزهایی هستند که باید به صورت دوره ای تمدید گردند و برای تمدید کردنشان نیاز به پرداخت هزینه است. البته هزینه ای که ما برای فضای میزبانی و دامنه پرداخت می کنیم، بسیار کمتر از آن چیزی است که تصورش را می توانیم بکنیم.

  • نام ویدیو: آموزش مقدماتی وردپرس قسمت ۲؛ پیش نیازهای طراحی سایت با وردپرس
  • سطح: ساده
  • مدت ویدیو: ۷ دقیقه و ۲۹ ثانیه
  • حجم ویدیو: ۲۱.۴ مگابایت
  • تاریخ تولید: خرداد ۹۶

برای دریافت ویدیو روی رایانه خود، روی تصویرِ زیر راست کلیک کنید و روی دستور Save Link as کلیک کنید، محل ذخیره شدن را انتخاب نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۱۴

دانلود ویدیو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.