دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۱۳

دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۱۳

از مهم ترین انواع محتوا که می توان در سایت منتشر کرد، عکس، فیلم و صوت است که به محتوای چند رسانه ای معروف هستند. بخشی در پیشخوان وردپرس با عنوان کتابخانه وجود دارد که کارش مدیریت این نوع از انواع محتوای سایت است. علاوه بر آن زمانی که قصد انتشار یک صفحه یا برگه در سایت را داریم هم می توان به پرونده های چند رسانه ای که از قبل بارگذاری کردیم دسترسی داشته باشیم. یا اصلاً یکی دیگر را بارگذاری کنیم که قصد گذاشتن آن در نوشته را داریم. در هر صورت وردپرس ابزارهای بسیار راحتی را در اختیار ما گذاشته است که به سادگی می توان با آنها کار کرد و سایت خود را حرفه ای تر و جذاب تر از حالت عادی کرد.

  • نام ویدیو: آموزش مقدماتی وردپرس قسمت ۱۳؛ مدیریت پرونده های چند رسانه ای
  • سطح: متوسطه
  • مدت ویدیو: ۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه
  • حجم ویدیو: ۲۱.۹ مگابایت
  • تاریخ تولید: خرداد ۹۶

برای دریافت ویدیو روی رایانه خود، روی تصویرِ زیر راست کلیک کنید و روی دستور Save Link as کلیک کنید، محل ذخیره شدن را انتخاب نمایید.

دانلود ویدیو

یک آموزش جذاب دیگه!  دوره مقدماتی آموزش وردپرس ۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.