درباره ما

بدون هیچ شکی وردپرس به اولین گزینه برای استفاده جهت راه اندازی یک سایت اینترنتی تبدیل شده است. دلیل این موضوع هم کاملاً روشن و شفاف است؛ وردپرس یک سیستم رایگان، قدرتمند و البته ساده برای راه اندازی، مدیریت و توسعۀ هر نوع سایتی است. وردپرس شما را در هیچ کدام از این مراحلی که ذکر شد تنها نمی گذارد و راه کارهای بسیار شیرینی را ارائه می دهد و به نوعی شما را با سهولت تمام وارد دنیای وبمستری می کند.

همین دلایلی که گفته شد کافی است که کسانی که قصد ورود به دنیای اینترنت و راه اندازی سایت خود را دارند، به سمت وردپرس جذب شده و به دنبال کسب اطلاعات اولیه و دانش لازم برای استفاده از وردپرس بگردند. خوشبختانه با وجود منابع اینترنتی مخصوصاً به زبان انگلیسی، کار یادگیری وردپرس به مراتب ساده تر از اسکریپت های سایت سازیِ دیگر است. اما باز هم احساس نیاز به منابع بکر آموزشی به زبان فارسی وجود دارد، که سایت wptutorial.ir اینجاست تا این منابع را به علاقه مندان به وردپرس تقدیم کند.

با توجه به دسته بندی محتواهای آموزشی در سایت wptutorial.ir افراد با سطوح دانش وردپرسیِ مختلف می توانند از این منابع استفاده کنند. آموزش های منتشر شده همگی تولیدی بوده، پس برای اولین بار هستند که درون اینترنت منتشر می شوند. علاوه بر آن، ما از روش های آموزشیِ جدید مثل استفاده از ویدیوهای آموزشی به زبان فارسی هم غافل نشدیم. مخاطب از آنها هم می تواند استفاده کند.

در بک کلام، این سایت که با عنوان “آموزش وردپرس” راه اندازی شده است، به عنوان اولین و آخرین قدم برای حرفه ای شدن در کار با وردپرس و راه اندازی انواع مختلف سایت می تواند شما را یاری کند. البته همیشه از آن چیزی که هستیم تا بهتر شدن فاصله وجود دارد. که شما با نظرات و انتقادات خود می توانید در کم کردن این فاصله سهیم باشید.

3,047 بازدید
آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.